• Düğün Nişan

  İlk bakış, ilk duygu, ilk heyecan ve karşılıklı verilen ilk söz. Qubbe Life hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. 850 kişilik kapalı alan, 1200 kişilik kokteyl alanı, 1000 kişilik açık alan, 500-600 araçlık otopark kapasitemizle size bir düğün mekanından beklediğiniz her şeyi fazlasıyla sunuyoruz. Davetiniz süresince, hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için nelere ihtiyaç duyabileceğiniz konusunda, mekanımızın uzman ve deneyimli ekibi daima yanınızda olacak. Özellikle davetinizi özel bir konsept ile gerçekleştirmek istiyorsanız, profesyonel organizasyon danışmanlarının sunduğu alternatifler arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.

 • Kına

  En özel ve Unutulmaz anlarınızın tadını doyasıya çıkaracaksınız! “Organizasyon telafisi olmayan bir sanattır.” İlkesiyle yola çıkarak ömrünüzde sadece bir kere yaşayacağınız özel günleri, sorunsuz ve mükemmel bir hale getirmeyi QubbeLife olarak görev edindik. Kültürümüzün geleneklerinden uzaklaşmadan küçük dokunuşlarla hayallerinizi sonsuzluğa taşıyoruz. Siz de unutulmaz anlarınızı profesyonel bir kadroyla, mükemmel bir hale getirmek isterseniz QubbeLife’ a bekliyoruz. 2019 yılına özel tüm kına organizasyonlarında; Taht Kaftan Nedime ekibi Karşılama masası Arkadaş kaftanları Misafir sayısı kadar, dağıtılacak kutu kına hediye!

 • Kurumsal Davet - Toplantı

  Qubbe Life, çalışanlarınıza ve müşterilerinize eşşiz bir ortam sunuyor. Qubbe Life şehrin içinde ve ferah iç mekan dizaynı ile BBQ, Coffee Breakler, piknikler, açık büfe kahvaltı ve yemekler düzenleyebileceğiniz, profesyonel toplantılar düzenleyebileceğiniz bir tesis olarak hizmet vermektedir. Ayrıca 600 araçlık otoparkı ve rahat ulaşılabilir konumu ile tüm konuklarınız için konforlu erişim sağlıyor. Kısacası Qubbe Life, şehrin gürültüsünden uzak ve rahat ulaşılabilir konumuyla, yemyeşil doğasıyla, ferah ve geniş iç dış mekanlarıyla, teknolojik ve tam donanımlı hizmet kalitesiyle, zengin menüsü ve birbirinden lezzetli ikramlarıyla ve tabii ki profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle maksimum verimi sağlayacağınız davet ve toplantı düzenleme imkanı sunuyor.

 • Mezuniyet

  Yıllarca braber olduğunzu arkadaşlarınızla yeni hayatınıza başlarken en güzel anılarınızı bizimle yaşayacaksınız.

 • Catering

  Özel toplantılarınızda, şirket çalışanlarınız için hergün aylık ya da yıllık düzenli şekilde gıda mühendisi ve diyetsiyen danışmanlarımız ile hazırladığımız menüleri adrese teslim catering servisi vermekteyiz.

 • İftar

  Ramazan ayında iftar sofranızı sevdikleriniz, çalışanlarınız ile paylaşmanız için 1000 kişi kapasiteli salonumuzda keyifli iftariyelikler, çorba eşsiz lezzetler eşliğinde hizmet vermekteyiz.

 • Kahvaltı

  Cuma/Cumartesi/Pazar günleri açık büfe ve Serpme kahvaltı seçenekleri ile sınırsız çay eşliğinde hizmetinizdeyiz.

REZERVASYON İÇİN

TEL: 0212 419 00 10- 15
GSM: 0532 111 20 19

WhatsApp WhatsApp İletişim