QubbeLife Kahvaltı Keyfi

Ailenizle, arkadaşlarınızla yeşillikler içinde benzersiz bir ortamda bol çeşit ve lezzetler arasında kahvaltı keyfi için yeriniz hazır.

Huzurlu bir ortamda kahvaltınızın keyfini çıkartırken çocukların rahatça oyun oynayacağı alanlarda doğa ile bir arada zaman geçirecekleri bir ortamda sınırsız çay ile İstanbul’un tadını çıkartın.

Firma toplantıları için kahvaltı organizasyonları ile daha verimli sonuçlar alırken keyifle lezzetlerimiz ile benzersiz bir toplantı imkanını değerlendirebilirsiniz.

2018 yılında Gaziosmanpaşa’ da faaliyetlerine başlayan Qubbe Life profesyonel kadrosu, dinamik ve yenilikçi yapısı, mükemmel konumu, özel tasarım bahçesi, şehrin gürültüsünden uzakta sakin doğası ile düğün, nişan, kına, kokteyl, kurumsal yemek ve piknikler, şirket toplantıları, baby shower, sünnet düğünü, kır düğünü, mezuniyet kutlamaları gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Qubbe Life 55.000 m² yeşil alan içerisine kurulu, 1000 kişilik salonu ve otoparkıyla sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Qubbe Life olarak “Benzersiz mekan, benzersiz hizmet” sloganıyla başladığımız bu yolculukta, her gün misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

CUMA,CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ

REZERVASYON İÇİN

TEL: 0212 419 00 10- 15
GSM: 0532 111 20 19


E-bültenimize katılmak ister misiniz?

 

WhatsApp WhatsApp İletişim